Zaproszenia ślubne – jak wybrać?

Zaproszenia ślubne? Zaprojektujemy zaproszenia specjalnie dla Was!

Pomysł na tego typu działalność przyniosło samo życie. 

Każdy chce aby TEN dzień był wyjątkowy, stąd też dba o każdy szczegół związany ze ślubem i weselem. Stąd kolor kwiatów, auta, winietek, wszystko musi być dokładnie dobrane i pasujące do reszty. Z pewnością galanteria papiernicza odgrywa w tym całym przedsięwzięciu ogromną rolę. Zaproszenie to nasza pierwsza wizytówka wesela, obietnica… i zarazem pamiątka. Niejednokrotnie zaproszenia jeszcze dlugo po weselach goszczą na komodach i półkach naszych gości jako ozdoba i wspomnienie wyjątkowych chwil. W związku z tym zaproszenia ślubne powinny być:

 1. wyjątkowe,
2. pasujące do charakteru i gustu Młodej Pary,
3. spersonalizowane

Co jeszcze?

Niektórzy preferują by na ich zaproszeniach pojawiły się imiona wraz z datą ślubu. Inni chcą widzieć na nich swoje wspólne zdjęcie, jako zapowiedź wspólnego szczęśliwego życia. Część Młodych stawia na minimalizm i elegancję, kolejni na humor i tak można by wymieniać i wymieniać. Nie wspominając o preferencjach kolorystycznych czy przesądach.

Nieraz zdarzyło mi się wykonywać zaproszenia ślubne ukierunkowane na gości: dla rodziny bardziej eleganckie, dla znajomych na wesoło. Wychodząc tym wszystkim wymaganiom na przeciw proponujemy wykonanie zaproszeń na zamówienie. A mianowicie, po krótkiej rozmowie dotyczącej stylu, kolorystki, metod wykonania przygotujemy nieodpłatnie 2 projekty zaproszeń. Z zaproponowanych 2 wzorów zaproszeń będą mogli Państwo zamówić jeden lub dwa rodzaje w dowolnej liczbie. Przede wszystkim przygotowanie projektów jest niezobowiązujące. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na żaden ze wzorów, pozostaną one w naszej kolekcji do wyboru dla innych par. Jeżeli szczęśliwie wybiorą Państwo jeden ze wzorów zaproszeń, na życzenie wykonamy również winietki na stół czy też zawieszki na alkohol weselny tak aby współgrały z całością.

Czym się wyróżniamy?

Będziecie mieli pewność, że wszystko wygląda tak jak sami ustaliliście i nic nie jest dziełem przypadku. Tym bardziej serdecznie zapraszamy do współpracy i życzymy aby ten dzień był wyjątkowy.
Niewielkie zmiany zgodne z sugestiami osób zaiteresowanych mogą zostać umieszczone w projektach. Ze względu na to, że są one naszą własnością nie wyrażamy zgody na użycie ich przez inne osoby lub firmy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy  o kontakt sklep@fikartki.pl lub 505074539.

Śledź nasze oryginalne projekty na Instagramie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *