Kwieciste kartki w torebkach zamiast pudełek na różne okazje

Kwieciste kartki w torebkach?

Kartki w pudełkach pozwalają na umieszczenie na nich przestrzennych ozdób. Dzięki temu wystające kwiatki, tekrurki czy inne ozdoby są bezpieczne w trakcie transportu i podczas przechowywania. Jeszcze ciekawszym sposobem na opakowanie bogato zdobionej kwiecistej kartki jest zaprojektowane przez nas pudełko w kształcie torebki. Jest ono ozdobione papierami korespondującymi z tymi z kartki sprawia z pewnością, że komplet jest spójny i pięknie się prezentuje. Dlatego też jest to świetny pomysł na prezent. Tym bardziej, że w śroku zmieści się jeszcze jakiś drobiazg lub banknoty. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany zapraszamy do galerii zdjęć.

Przez okienko torebki widać częściowo kartkę i kompozycję kwiatową, która ją zdobi. Ponadto w niektórych dodatkowo chroni przezroczysta folia w okienku.

Kilka przykładów kartek w torebkach:

Sprawdź czy są dostępne:

RÓŻOWA KARTKA Z KWIATAMI – UNIWERSALNA

ŁOSOSIOWA KARTKA W TOREBCE Z PARĄ LISÓW

KARTKA W TOREBCE Z TORTEM

Jeśli jesteś ciekawy jak nasze produkty prezentują się na filmikach zajrzyj na nasz kanał YT. Może być też tak, że forma Ci odpowiada a kolorystyka niezbyt. W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu. Z chęcią stworzymy nowy projekt, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Przygotowanie nowego spersonalizowanego projektu takiego jak kwieciste kartki wymaga czasu i jest bardzo czasochłonne. W związku z tym prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem. Tak, żebyśmy zdążyli przygotować zanówiony produkt zgodnie z wymaganiami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *